top of page

The main idea behind my supplements is to give hope to people who know that the world is going in the wrong direction, they are trying to change it, but they don't see any results of their efforts. To all those who feel it is pointless to try at all, to people suffering from environmental grief. I feel the need to remind them that change is happening, even if they can't always see it.

Chci aby se tito lidé mohli podívat na mé doplňky a uvědomit si,

že i jedna osoba se počítá, že na to nejsou sami, a že jejich úsilí má výsledky. Aby případnému majiteli sloužily jako podvědomá připomínka

a konstantní zdroj naděje.

Největší inspiraci čerpám

z komiksů a superhrdinů. Grafické prvky komiksů se dříve tiskly v  pouhým okem viditelných bodech, jedna barevná vrstva po druhé

a jen s omezenou barevností žluté, červené, modré a černé. Kombinace stovek těchto drobných, sotva znatelných teček, vytvořila hrdinu.

Prostřednictvím jednotlivých bodů jsem znázornila i svou vizi. Postupně přibývající barevné tečky, které nakonec narostou do takového množství, že jednotlivé body začnou splývat v barevnou plochu. Stejně jako každým dnem roste počet lidí, kteří se starají o budoucnost naší planety. Přibývají možná pomalu, jeden po druhém, a rozdíl může být nepostřehnutelný, ale každý jeden barevný bod, jeden člověk, nepopiratelně přispívá ke změně.

bottom of page